درباره ما

معرفی گروه نرم افزاری هاویژن 

گروه نرم افزاری هاویژن در سال 1384 تاسیس و  با به کارگیری جمعی از مهندسین خبره کامپیوتر و فناوری اطلاعات و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع و اصناف مختلف در زمینه بهبود کارایی و سیستماتیک کردن فعالیت ها و مدیریت و سازماندهی اطلاعات تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

تولید نرم افزار اصناف نو و مدرن است و مشکلاتی در ابتدای شناسایی کارفرمایان و صاحبان اصناف که با سیستمهای سنتی خو گرفته اند وجود دارد ، اما با توکل به خداوند منان و انرژی و غیرتی که جهانیان در جوانان این مرزو بوم شاهداند موانع را کنار میگذاریم و این علم نوین را همگانی مینمایم و با طراحی سیستمهای نوین شاهد آن خواهیم بود که روند سنتی با هزینه ها و مشکلات موجود به کنار خواهند رفت و جای خود را به نرم افزار و سیستمهای مکانیزه خواهند داد.

اصول کاری گروه نرم افزاری هاویژن 

توليد بسته‌هاى نرم‌افزارى قوى، انعطاف‌پذير و متناسب با زمان
نرم‌افزارهای تولیدی گروه ن هاویژن  به گونه ای طراحی شدند که کاربری آسان و کارائی فوق العاده آنها توجه همگان را به خود جلب می‌کند. این نرم‌افزارها همواره متناسب با زمان و نیاز مشتریان، بروزرسانی می‌شود و قابلیت انعطاف آنها، امکانات مطلوبی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

 

درباره ما

گروه نرم افزاری هاویژن 

گروه نرم افزاری هاویژن در سال 1384 تاسیس و  با به کارگیری جمعی از مهندسین خبره کامپیوتر و فناوری اطلاعات و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع و اصناف مختلف در زمینه بهبود کارایی و سیستماتیک کردن فعالیت ها ، مدیریت و سازماندهی اطلاعات تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تبریز / خیابان طالقانی شمالی / روبروی مصلی / ساختمان نورافزار /طبقه 3 / واحد 5

تلفن فروش : 04135553651

پشتیبانی : از طریق ارسال تیکت و تلگرام و تلفن : 04135534484

پشتیبانی از طریق تلگرام :   karshaadmin@

کانال تلگرام : Havixen@