آموزش تعریف و مدیریت حساب های بانکی

در این آموزش نحوه تعریف و مدیریت حساب های بانکی را بررسی می کنیم . در ابتدا باید وارد بخش "تعاریف پایه" شوید در این بخش ابتدا بانک مورد نظر را تعریف کرده و سپس حساب های مختلف را برای بانک مورد نظر تعریف می کنیم ابتدا برای تعریف بانک ، گزینه "تعریف و مدیریت بانک ها" را انتخاب می کنیم.

تعریف و مدیریت حساب های بانکی

 

در صفحه "مدیریت بانک ها" لیست بانک های تعریف شده به همراه کد و عنوان بانک نمایش داده می شود

 تعریف و مدیریت حساب های بانکی

برای تعریف بانک جدید دکمه " جدید" را کلیک می کنیم تا صفحه "افزودن/ ویرایش بانک" ظاهر شود در این صفحه نرم افزار بطور خودکار یک کد حسابداری تولید و در باکس کد حسابداری نمایش می دهد البته می توانید خودتان به دلخواه یک کد منحصر به فرد که قبلا استفاده نکرده اید را وارد می کنید. سپس عنوان بانک را وارد کرده و دکمه "ذخیره" را کلیک می کنیم.

 

 تعریف و مدیریت حساب های بانکی

پس از بازگشت به صفحه "مدیریت بانک" بانک ایجاد شده به لیست بانک ها افزوده می شود. به همین ترتیب می توانید بطور نامحدود بانک تعریف کنید. امکان ویرایش و حذف بانک از لیست وجود دارد. با انتخاب هر بانک می توانید آن بانک را ویرایش و یا حذف نمایید.

 تعریف و مدیریت حساب های بانکی

از صفحه "مدیریت بانک ها" خارج می شویم و برای تعریف حساب های بانکی گزینه " تعریف و مدیریت حساب های بانکی" را کلیک می کنیم

 تعریف و مدیریت حساب های بانکی

در صفحه "مدیریت حساب های بانکی" لیست تمام حساب های بانکی تعریف شده به همراه کد و بانک مورد نظر و شماره حساب مربوط به آن حساب نمایش داده می شود .
برای افزودن حساب بانکی مورد نظر دکمه "جدید" را می زنیم تا صفحه "افزودن / ویرایش حساب بانکی" نمایش داده شود.

 تعریف و مدیریت حساب های بانکی

نرم افزار بطور خودکار یک کد منحصر به فرد ایجاد می کند. از لیست بانک های تعریف شده بانک مورد نظر را انتخاب کرده و شماره حساب و نام شعبه را وارد می کنید . می توانید در صورت وجود موجودی اولیه در حساب بانکی آن را نیز وارد کنید. در نهایت دکمه "ذخیره " را کلیک می کنیم تا حساب بانکی جدید به لیست حساب های بانکی موجود افزوده شود .

تعریف و مدیریت حساب های بانکی

با انتخاب یک حساب بانکی از لیست می توانید آن را ویرایش و یا حذف نمایید. به این نکته باید توجه کرد که در صورتی که یک حساب بانکی دارای گردش مالی باشد نرم افزار اجازه حذف آن حساب بانکی را نخواهد داد.

 

 تعریف و مدیریت حساب های بانکی

درباره ما

گروه نرم افزاری هاویژن 

گروه نرم افزاری هاویژن در سال 1384 تاسیس و  با به کارگیری جمعی از مهندسین خبره کامپیوتر و فناوری اطلاعات و با هدف بهبود کسب و کار در صنایع مختلف کشور اقدام به شناسایی و تامین نیازهای صنایع و اصناف مختلف در زمینه بهبود کارایی و سیستماتیک کردن فعالیت ها ، مدیریت و سازماندهی اطلاعات تلاش می نماید تا با تولید بسته های نرم افزاری در این زمینه، بهره برداری از فناوری اطلاعات را با مسیر تامین اهداف مدیران ارشد شرکت ها و صنایع مختلف همسو گرداند.

تماس با ما

دفتر مرکزی : تبریز / سهند / مجتمع الماس / طبقه اول / واحد 4

تلفن فروش : 04133436140 - 09906343676

در ایام تعطیل به دلیل کرونا می توانید با 09906343676 تماس بگیرید

پشتیبانی : از طریق تلگرام (ترجیحا) و تماس تلفنی

پشتیبانی از طریق تلگرام :   karshaadmin@

کانال تلگرام : Havixen@